Oblečte se jako rocková hvězda!

Myslíte si, že abyste dosáhla tohoto looku, musíte za nové kousky utratit spoustu peněz? Ale kdepak! Stačí vám to, co najdete v šatníku. Řekněme si pravdu, nahodit ohoz jako rocková hvězda není zase takové komplikované. Slavní hudebníci si s outfity nedělali těžkou hlavu a často na sebe navlékli to, co jako první vytáhli ze skříně, i když jednotlivé kousky spolu neladily.

rocková dívka ležící na silnici portrét

Začneme od shora

Baret v jakékoli podobě je momentálně super IN a k rockovému outfitu se dokonale hodí. Pokud vám nevyhovuje pokrývka hlavy, tak stačí vlasy nedbale svázat do culíku na temeni hlavy. Nechte pár pramínků splývat s vaším obličejem a pokud si troufáte, obarvěte je na fialovou, červenou nebo jinou odvážnější barvou. V drogerii seženete smývatelné barvy, které se jednoduše aplikují.

Jaké tričko?

Pokud máte štíhlou postavu, bude na vás skvěle vypadat krátké crop tričko. Nesmírně originálně budete vypadat s tričkem s vlastním potiskem, např. oblíbené kapely. Vlastní potisk na tričko https://trickovy.cz/62-your-print o vás i něco prozradí a může se stát důvodem ke konverzaci při seznamovaní. Pokud se ochladí, nahoďte koženkovou bundu, nebo mikinu, i na ní si můžete nechat udělat svůj potisk.

portrét rockové holky

Rifle jedině roztrhané!

Pokud žádné nevlastníte, není nic jednoduššího, než si je vyrobit. Pokud chcete být spíše za vílu, volte delší sukni tmavé barvy. Nicméně vhodné jsou i riflové minikraťasy.

Zapomeňte na kanady

Sice jsou stále oblíbené a během koncertů potkáte hodně žen, které je mají na noze, ale věřte, že takovou obuví nikoho nenadchnete.  Boty na vysokých podpatcích a s mohutnou platformou patří k nejmódnějším kouskům aktuální sezóny, ale chápeme, že na festival se nehodí. Dobrou službu vám udělají tenisky ve stylu conversek, nebo sandálky se šněrováním na lýtku, které nohu krásně zvýrazní.