Dostatek prostoru pro vaše věci

Vestavěné skříně na míru Prahajsou oproti těm klasickým naprosto výbornou volbou. Od klasických skříní se liší v mnoha faktorech, které je potřeba vzít při výběru potaz. Jaké jsou tedy zásadní rozdíly mezi těmito dvěma, již na první pohled odlišnými kusy nábytku se stejnou funkcí?

šatna
 

  • Vestavěné skříně využívají každičký centimetr vaší místnosti, můžete je nechat umístit prakticky kamkoliv, přizpůsobí se zakřivení a výšce stěny a dalším faktorům
  • Díky své promyšlenosti nezabírají vůbec mnoho místa, právě naopak, jsou úsporné a ušetří váš cenný prostor pro život
  • Poskytne vám dostatečný prostor pro pohodlné uskladnění všech vašich věcí
  • Vypadají mnohem luxusněji a moderněji, perfektně dokreslují finální vzhled celé místnosti

 

Vyrobeno na míru

Vestavěné skříně se vyrábějí na míru, to znamená, že žádný kus není stejný, všechny se svým způsobem liší. Je tedy nezbytně nutné, aby před zahájením samotné výroby k vám přišli odborníci, kteří podrobně proměří váš interiér a vyslechnou si vaše představy. Na základě toho se pokusí vypracovat co možná nejpodrobnější trojrozměrný model, na jehož základu se následně spustí zakázková výroba. Výroba je ruční, což znamená, že na vašem novém nábytku budou pracovat zruční a velmi šikovní truhláři, kteří mají s vestavěným nábytkem obrovské zkušenosti a mohou vám vytvořit přesně to, co očekáváte.

ramínka

Dlouhodobá investice

Při porovnávání cen těchto moderních kousků nábytku a klasických skříní vám určitě neunikne, že se jedná o poněkud dražší variantu. Ano, zaplatíte o něco málo více, avšak je nutné si uvědomit, že výroba je ruční, zaměřená na co možná nejvyšší kvality, nikoliv na kvantitu. O váš nábytek se postarají profesionálové, kteří se budou snažit propracovat každý detail, abyste byli s finálním výsledkem skutečně spokojení. Je tedy jen na vás, pro jakou variantu se poté rozhodnete, jestli dáte přednost kvalitě a originalitě nebo nízké ceně.