Dovolená? Jedině v Adršpachu!

Chystáte se vyrazit na dovolenou, ale stále nevíte kam? Věřte, že lepší variantu než Adršpach nenajdete. Jde se o nádhernou lokalitu, na které se rozprostírají velké lesy, jezera a sály.
Nejlepší možností, kde se ubytovat je chalupa U Studánky. Jedná se o malou chatu, nedaleko lesa, kterou si zcela určitě zamilujete. Všechny pokoje jsou samozřejmě čisté a vybavené novým a krásným nábytkem. K dispozici máte i vlastní kuchyň, ve které si můžete vařit. Na zahradě se nachází i gril s ohništěm, kde si můžete každý den opéct buřty a strávit krásné chvíle s rodinou u praskajícího ohně. Nicméně pokud byste chtěli, majitelé chalupy nabízí i možnost každodenního dovozu čerstvých snídaní.les a rybník
Dovolená v Adršpachu je především pro ty z vás, kteří mají rádi výlety, přírodu a čistý vzduch. Výletů U Studánky Adršpach naleznete nespočet. Kolem se rozprostírá hustá síť cyklostezek, nemusíte se proto obávat, že byste se v hlubokých lesích mohli ztratit. Tyto stezky jsou velice oblíbené i pěšími turisty, neboť se díky nim snadno a rychle dostanou k mnohým památkám.
Jedním z nejoblíbenějších a turisty nejnavštěvovanějších míst jsou Adršpašské skály, které jsou od chalupy vzdálené jen necelého půl kilometru. Skály společně s četnými rybníky tvoří nádhernou přírodní scenérii, která vám rozhodně nesmí uniknout.lavička u vody
Nicméně tyto skály nejsou jediné, které musíte vidět. Nádhernou podívanou vám poskytnou i skály Teplické nebo Jiráskovy. Při procházce zdejší krajinou naleznete nespočet rybníků a jezer s naprosto průzračnou vodou. Tyto vodní plechy jsou příjemným zpestřením každého výlezu a můžete zde smočit nohy vy, vaše děti nebo váš čtyřnohý mazlíček.
Milovníci historie a architektonických památek jistě nesmí zapomenout navštívit Broumovský klášter, který byl založen již ve 14. století a může se pyšnit opravdu bohatou a zajímavou historií. Zároveň patří https://www.hornbach.cz/cms/cs/cz/sortiment/kuchyne.html mezi jedny z nejvýznamnějších Evropských památek.