Hypotéka bez dokládání příjmů – šance pro podnikatele

Podnikatelská činnost sebou obnáší rizika, která úzce souvisí s problémy se ziskem či vysokými investicemi, které se hned nevrátí. Proto je potřebné překlenou takové období bez ujmy a svůj podnik udržet nad vodou. S podnikatelskou činností souvisí odvody, nákupy zboží či služeb, výplaty pro zaměstnance či přízení prostorů pro podnikání. Ne vždy však na to stačí peníze, které máte na účtu, a mnohdy se k tomu připlete spousta dalších problémů, které můžou končit i dluhy či exekucí.
A než o všechno přijít nebo se vzdát svých snů, tak je lepší využít široké možnosti, které nabízí v oblasti úvěrů a půjček finanční trh. V bance s exekucí či dluhy obvykle nepochodíte a podmínkou jsou také doložitelné příjmy, které ne každý má šanci doložit. Proto právě nebankovní společnosti podávají pomocnou ruku a nabízejí produkt hypotéka bez dokládání příjmů.

domek

Peníze do 24 hodin na účtu
O tento produkt můžou žádat podnikatelé i firmy a to i v případě, že nemají jak doložit svoje příjmy. Často je skutečnost jiná a lepší, než dokládají samotné papíry, takže nebankovní společnosti dokážou v tomto případě vyjít vstříc.
Problémem pro schválení žádosti nemusí být ani záznamy v registrech dlužníků ať už se jedná o registry bankovní či nebankovní nebo registr SOLUS.
Může se také stát příjemná věc, že po doložení všech náležitostí budete mít peníze již do 24 hodin na účtu od schválení žádosti. Žádost je dokonce možné podat online, co rovněž urychlí proces získání potřebných peněz.

peníze

Podmínkou je ručit nemovitostí a to jakoukoliv, která se nachází na území ČR. Můžete si tak přijít na maximální možnou částku, které je až 70% z tržní ceny nemovitosti.
Problémem pro získání nemusí být dokonce a i exekuce, takže získané peníze můžete klidně využít i na vyplacení dluhů a dalších nepříjemných záležitostí. Řešení, které dokáže pomoct širokému okruhu žadatelů.