Jak je to s těmi registry?

Podnikatelské úvěry mohou být různé. A je jenom na tom kterém soukromníkovi, pro který z nich se rozhodne. Respektive pro který se musí rozhodnout, protože ne každý člověk je v takové ekonomické kondici, aby si mohl vybírat.
A když se někdo (třeba i plným právem) domnívá, že by nemusel uspět se svou žádostí kvůli nějakému tomu záznamu v registrech dlužníků, nejednou sází rovnou na jistotu. Tedy na hypotéky bez registru. Má to logiku – protože když je šance, že onen jeho nešťastný záznam neuvidí, hned to vypadá nadějněji.

investice

A pak je takový žadatel nejednou zklamán, když zjistí, že se i v podobných případech do registrů nahlíží. Ovšem ke zklamání tu není vlastně ani trochu důvod. Protože to ‚bez registru‘ neznamená, že se o něj poskytovatel půjčky nezajímá, ale pouze že ho nebere zase až tak smrtelně vážně a leckteré záznamy jsou jím tolerovány. Pokud skýtají opodstatněnou naději, že nebudou bránit řádnému splácení půjčky.

A tak si tu klidně přijde na své i ten, kdo potřebuje finance z úvěru pro své podnikání, ovšem nepatří z pohledu bank k ideálním partnerům. Tedy kdo není vysloveně předlužený. A často je dokonce takovému žadateli po lustraci registrů snížen úrok právě kvůli tomu, že díky takové kontrole vypadá nadějněji, než by si mohl i sám myslet.

smlouva

A nevadí tu nejen záznamy v registrech dlužníků, ale nejednou ani nižší daňová přiznání či nízký věk žadatele či exekuce na jeho majetek.
Stačí mít nějakou nemovitost, již lze dát do zástavy, a pak už se lze snadno a rychle, bez zbytečné byrokracie, dohodnout na konkrétní nabídce. Za což se neplatí vůbec nic předem. A lze tu získat až sedmdesát procent z odhadní ceny zmíněné nemovitosti na rok až třicet let, s možností předčasného splacení.
Stačí jen vyplnit nezávaznou online žádost, poslat pár snímků nemovitosti a peníze mohou být k mání již do čtyřiadvaceti hodin od zaslání podkladů. A to se to pak podniká!