Kateřina Svobodová


Pokud byste někoho chtěli potěšit pěkným dárkem, pak byste sebe nebo své ratolesti mohli nechat vyfotografovat jako vzpomínku. Jestliže se nacházíte někde v okolí Zlína, nebo v tomto městě přímo bydlíte, pak vám doporučujeme úžasnou fotografku Kateřinu Svobodovou. Ta se specializuje hlavně na fotky těhotenské, novorozenecké a dokonce i rodinné.

fotografka v noci

Kateřina Svobodová https://www.katerinasvobodova.cz/ vám dokáže nabídnout hodně. Pokud by vás její fotografie zaujaly a rádi byste s ní spolupracovali, pak máte rozhodně možnost. Nebojte se tuto skvělou fotografku kontaktovat a domluvit si s ní příslušný termín.

Než se paní fotografka přestěhovala do Zlína, žila v Praze, kde dokonce 10 let působila právě jako fotografka. Pokud byste si chtěli nechat udělat portrét, pak se nebojte paní Kateřinu kontaktovat.

Jestli je něco, co je opravdu hezké, pak je to to, že se Kateřina snaží pomocí fotografií vyprávět nějaký příběh, který je vždy poskládán nejen z emocí, smíchu nebo světla. Chybět nesmí ani drobné detaily. Každý z nás má v sobě lásku či vzpomínky a pomocí fotografií se okamžiky stávají hmatatelnými. Právě z tohoto důvodu se rozhodla pro kariéru fotografky.

Pokud by vás zajímala cena, ta se liší podle toho, co konkrétního se zrovna fotí a kolik kusů fotografií budete chtít. Například focení pro těhotné, bývá za cenu 2 990,- s tím, že fotografií je ve výsledku 10ks, v ceně se nachází líčení, úprava vlasů, zapůjčení šatu, retuš, dárkové balení apod. Podobně vyjde i focení dětí a rodiny.
turistická fotografka

Je možné dokonce nafotit fotoknihu. Cena už je ale okolo 6000,-. Ve výsledku ale máte 20 ks fotografií, vizáž, šaty, retuš, fotoknihu, slevu až 20% na příští focení apod. Něco takového se rozhodně vyplatí.

Dodací lhůta fotografií bývá většinou 3 – 5 týdnů a to od doby, kdy od vás fotografka dostane potvrzený výběr fotografií. Finální fotografie obdržíte emailem jako odkaz, kde si můžete fotografie stáhnout v plné kvalitě.

Tisk fotografií bývá po 14 dnech a to od vašeho výběru. Hotový tisk se odesílá na vámi udanou emailovou adresu.

Pokud byste rádi nafotili nějaké ty fotografie, pak se určitě nebojte to zkusit.