Kožená crossbody kabelka


Právě tenhle typ kabelek má velkou spoustu pojmenování. Nevyskytuje se pouze název crossbody, ale také messenger. Existují ale i názvy jiné. Pokud patříte mezi milovnice kabelek, pak určitě víte, co crossbody kabelka představuje. Tyto kabelky bývají malých velikostí a rozhodně se nehodí ke každému outfitu, jak by si mohli někteří myslet. Ano, opravdu je tomu tak. Jestliže je ale něco, co rozhodně tyto kabelky mají, pak je to spousta pozitivních vlastností, které ocení i ty nejnáročnější milovnice kabelek.
Taková kožená crossbody kabelka https://lorooro.cz/kabelky/by se jednou mohla hodit i vám. Nevěříte? Měli byste.
kožená taška
Jestli je něco, co dokáže nabídnout, pak je to praktičnost. Díky tomu, že jsou menší, jsou také lehčí a je možné je nosit nejen přes rameno, ale také v ruce. Vejdou se do ní ale jen základní věci, jako je telefon či peněženka, popřípadě balíček kapesníků. Jsou naprosto vhodné na festivaly všelijakých druhů a také na procházku po městě. Můžete se být více než jisti tím, že ty nejpotřebnější věci budete mít stále ve své blízkosti.
Jejich výhodou je i cena. Oproti klasickým kabelkám jsou totiž levnější. Pravidlo ale nemusí platit vždy, protože pokud se rozhodnete pro značkovou crossbody kabelku, může vás vyjít dost draho. V běžných obchodech se ale cena pohybuje okolo 300,-.
taška na cestě
Crossbody kabelky ale nejsou doporučovány na formálnější události. Na ty je mnohem lepší zvolit psaníčko, které se hodí více.
Jestli je ale něco, čemu se jistě těší, pak je to velká popularita. Ve velkém je využívají celebrity nebo také módní bloggerky.
Jedná se o kousek, který by neměl chybět žádné ženě. Pokud jej ještě nevlastníte, pak byste si alespoň jeden měli pořídit. Sami uvidíte, že s crossbody kabelkou budete spokojená i vy. Je ale potřeba to vyzkoušet. Jak se říká, kdo nic nezkusí, nic nezažije.