Léky na zdraví


Já sama jsem byla velice překvapená, když mi můj přítel řekl, že se se mnou chce rozejít. Proč a z jakého důvodu? Já vám to tady napíšu takhle ihned na férovku, i když příteli to trvalo. A ze začátku prý vůbec nevěděl, jak se se mnou má rozejít, jak mi to má říct. Abych se vám přiznala, byla jsem opravdu v šoku, protože tohle jsem vůbec nevěděla. Jak se se mnou může přítel rozejít, když ani vlastně nemá žádný důvod? Ani jsem ho vůbec nepodvedla, nedělám žádné naschvály a nedělám žádné problémy, tak opravdu vážně nechápu, proč se se mnou chce přítel rozejít. A byla jsem opravdu v šoku a taky mě to mrzelo, protože jsem přítele opravdu upřímně milovala.

Užíváte léky?

Když jsem se potom přítele ptala, tak přítel byl celý červený a takový smutný, že se ani o tom nechtěl bavit. Samozřejmě, že mi to stále vrtalo hlavou, ale přítel nakonec tedy povolil a řekl mi, že se cítí takový nervózní a nesvůj. A já jsem na něm poznala, že už nejeví zájem o sexuální hrátky a pohlavní styk, takže jsem si myslela, že mě asi podvádí a že se chce se mnou rozejít, aby mohl žít se svou novou přítelkyni. Jenomže přítel mi řekl, že má problémy s erekcí. Já jsem sice něco tušila, ale řekla jsem si, že v tak mladém věku asi mít problémy s erekcí nebude. Přítel mi řekl, že začal užívat léky, které mu předepsal lékař.

Léky pomáhají.

Já sama jsem byla velice překvapená, že se mi alespoň už přítel svěřil. A sice náš vztah to vůbec nezachránilo, ale byla jsem potěšena, když mi můj přítel nakonec řekl, že nám to už stále dlouho neklapalo a že je rád, že je to beru takhle sportovně. Myslím si, že když pánově mají problémy se sexem, měli by se také podívat na webové stránky kamagra-pro.online a nebo to řešit také s přítelkyní a ne se s ní i hned rozcházet. Jak byste to řešili vy sami? Myslíte si, že rozchod kvůli sexuálním problémům je špatný? Navíc existuje malegra 200 mg https://kamagar-pro.online/obchod/malegra-200mg/, která je prý velmi kvalitní a pomáhá.