Místo pro boty každého z vás

Z běžného života víme, že čím více lidí se v jednom domě nachází, tím více je potřeba řešit i úložný prostor, který by stačil jejich oblečení. Mezi nepostradatelný doplněk patří rovněž i boty a o tom, že jedny rozhodně nestačí, by mohly mluvit především ženy. Ať už se ve vaší domácnosti nachází více žen nebo mužů, platí pravidlo, že velký a skladný botník by vám v předsíní chybět neměl.

předsíňová hala

Jeden vždy nestačí

V případě, že každý z vás má opravdu velkou zásobu bot, neváhejte se rozhlédnout po více než jednom botníku. V nabídce prostorných a moderních botníků do předsíně nalezete i různé kombinace, které můžete umístit vedle sebe.

Je vhodné taktéž přemýšlet nejen nad menší podobou, která na oko vypadá jako komoda, ale dát přednost i takzvané skříni, která bude vysoká a poměrně prostorná.

• V zimním období ji využijete o to více, protože obuv, kterou v zimě obujete – zabírá spoustu místa a ne vždy vám zapadne do menšího botníku.
boty v botníku

Stěna, která udělá z vaší chodby celek

Nechcete se zaměřit pouze na klasický úložný prostor pro boty, ale toužíte mít vaši chodbu zařízenou útulně a stejnoměrně? V tom případě si neváhejte zvolit z nabídky moderní předsíňovou stěnu, díky které si tento malý prostor zařídíte do detailů.

Jedná se o místnost, která má přivítat nejen vás, ale i vaše přátele a rodinné příslušníky a je rovněž i tou poslední, kterou před odchodem z domova opustíte. Právě proto by neměla zůstat bez povšimnutí, ale být zařízena tak, aby z ní bylo cítit teplo domova a příjemné prostředí.

Aby se vám boty nikde neválely

Nedopusťte, aby se z vaší chodby stal sklad různých bot díky tomu, že se volně válí všude po tomto úzkém prostoru. Existuje přece místo, kam jich důstojně a bezpečně odložit, díky čemu předejte i tomu, že v nich ztratíte přehled a budete si po nich šlapat.

Botník v každém ohledu potřebuje každá domácnost, a to hlavně takový, kam by se umístila obuv všech členů rodiny – včetně návštěv, které ocení to, že se o nich už v předsíni postaráte na jedničku.