Párty stan oceníte na každé venkovní akci

Ať už se chystáte na jakoukoli venkovní akci, tak je jisté, že se při ní rozhodně neobejdete bez nůžkového stanu. Nůžkové stany neboli párty stany jsou nepostradatelným pomocníkem při zastřešení venkovní plochy. To se vám může hodit hned při několika různých příležitostech, ať už jde o účast na festivalech, prezentační akci vaší firmy anebo třeba o vaši soukromou oslavu nebo kteroukoli jinou podobnou příležitost. Vždy, když nějakou akci pořádáte pod modrou oblohou, tak vám takové praktické zastřešení přijde více než vhod. A ten důvod je prostý – nikdo z nás nemůže nikdy dopředu s jistotou vědět, jaké bude počasí. Jistě, předpověď počasí se dá v současnosti zjistit na hodinu přesně, ovšem kdo vám zaručí, že se tato předpověď skutečně setká s realitou? Rychlé bouřky z čistého nebe nejsou v dnešní době poznamenané změnami počasí žádnou výjimkou, takže to nejlepší, co můžete udělat v případě, že plánujete nějakou venkovní akci, je vsadit na jistotu v podobě praktického přístřešku, který budete mít po ruce.

párty


Za chvíli máte po ruce praktický přístřešek

Velkou výhodou party stanů je to, že je můžete poměrně rychle složit, takže když zjistíte, že se kazí počasí, můžete stan rychle postavit. Nicméně mnohem lepší varianta je, když budete mít vše včas připraveno a nebudete muset posléze nikam spěchat – bohatě postačí, když se pouze uchýlíte pod přístřešek, který bude odolný větru i dešti, takže s ním nic nezacloumá.

velká párty

Praktická reklama i elegantní pavilon

Navíc, takový nůžkový stan na sebe může vzít rozmanitou podobu a zdaleka vám nemusí posloužit jen jako útočiště před špatným počasím, ale třeba také jako skvělá reklamní plocha, na které můžete okolnímu světu prezentovat svou firmu anebo značku svých výrobků. Stačí, když stan necháte celoplošně potisknout, a je to, nyní už vaši reklamu nikdo nepřehlédne. Naopak, pokud byste takový stan chtěli využít na svatbu, může být vybaven čistě bílými bočnicemi a střechou, a třeba i baldachýnem či jinými dekorativními ozdobami.