Připravte se na laser game

V dnešní době je báječné to, že máte nespočet možností k tomu, abyste váš volný den využili tak, aby nebyl vůbec promarněný. Zúčastněte se i vy v doprovodu vašich nejbližších přátel nebo členů rodiny, hry zvané laser game a uvidíte, že nebudete litovat způsobu zábavy, který jste si zvolili.

Aztec (12)

Co hra obecně obnáší?

Laser game Praha lazerfunpraha.cz vám nabídne program dostatečně velkého vyžití.

  1. Na začátku hry dostane každý hráč vestu, která bude zachytávat zásahy.
  2. Rovněž tak budete vybaveni laserovou zbraní, která je zcela neškodná a nezpůsobíte si s ní a ani vašim protivníkům žádná zranění.
  3. Mířit byste měli hlavně na záda, ramena a hruď, protože právě tam se na vaší vestě nacházejí body, které zaměřují zásahy.

K dispozici budete mít možnost zvolit si i arénu, ve které vaši hru zahájíte. Jsou celkem dvě a v závislosti na vašem vkusu a toho, kolik vás bude, si můžete vybrat Labyrint nebo Aztécké chrámy. Obě arény vám nabídnou unikátní prostředí a neuvěřitelné množství zábavy a příležitostí k tomu, schovat se a mířit tak, abyste se trefili.

Každá hra se liší

Na výběr máte nejen arény, ve kterých budete hrát, ale i hry, ze kterých si můžete dle vašich schopností zvolit tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Téma her se od sebe liší a jelikož nejsou všichni hráči na stejné úrovni, máte k dispozici výběr pro začátečníky, ale i pokročilé.
Celkem jich je 11 a v případě, že laser game podlehnete a budete se chtít opět vrátit a vyzkoušet si i další z nich, které jste ještě neprožili, můžete jich vystřídat postupem času i všechny.

DSC_0200

Společně s vašimi milovanými se postarejte o to, abyste nezapomínali na to, že je potřeba bavit se v každém věku a každou chvíli, kdy máte možnost si odpočinout a vypnout od všech povinností a starostí, ať už v práci nebo osobním životě. I díky hře s laserovou zbraní, se vám to může fantasticky podařit – rozptýlit se, zasmát a prožít neopakovatelný relax.