Showroom – koupelny

Zdrojem nových nápadů je Showroom – koupelny. Pokud byste si přáli, aby i vaše koupelna lahodila oku, pak byste se měli nechat inspirovat i vy.
Jestliže je něco, co určitě překvapí, pak je to koupelna, která má volně stojící vanu uprostřed. Něco takového působí velmi útulně. V interiéru showroomu tohle rozhodně najdete.
To, co určitě nesmí chybět v žádné koupelně, je vzdušný a také čistý rámec. Vždy je nejlepší, pokud vsadíte na jednoduchost a také čistotu. Dobře vypadající je kontrast jednotlivých barev a v neposlední řadě také tvarů.

moderní umyvadlo

Právě to, kam budou rozmístěny zařizovací předměty, má vliv na estetiku tvarů a také na použitý materiál. Pro keramické předměty se naprosto hodí matné pozadí, které je ještě k tomu tmavé. Pro doplnění se nejčastěji používá bodové osvětlení.
Pocit luxusu navozuje dvojumyvadlo, které je vyrobeno z vyspělého materiálu. Vhodná sestava skříněk a také odkládacího prostor musí ladit s hranatým designem bidetu.
Velmi dobře vypadají kruhové nebo čtvercové linie úchytů. Jestli je něco, co v koupelně určitě nesmí chybět, pak je to zrcadlo. Spojení zrcadla a keramických předmětů v jeden celek koupelně propůjčuje právě tu dynamiku.

Ke koupeli, která rozhodně bude relaxační, pobízejí vany, které mohou být zapuštěné nebo samostatně stojící. Představu moderní koupelny představují volně ložená umyvadla.
Velmi zajímavě vypadají oblé skříňky, které se mohou pyšnit organickým designem a také barevností. Něco takového dokáže vaší koupelně propůjčit vzhled, který je elegantní.

luxusní koupelna

Velký vliv mají na koupelny barvy. Pokud se například rozhodnete pro barvu zelenou, pak by zde měl být kladen důraz na účelnost zařízení. Na barvě bílé se dokonale vyjímají šedé skříňky. Koupelna, která je v barvě modré, se nejčastěji používá v hotelových pokojích. V těchto prostorech bývá kladen největší důraz na hygienu a také pohodlí. Uklidňujícím dojmem působí tlumené zemité odstíny. Pokud byste chtěli opticky zvětšit prostor, pak je na to vhodná barva černá nebo purpurová.
Pokud byste chtěli překvapit, můžete si pořídit samostatnou toaletu a umývátkem a to i přesto, že jsou půdorysné rozměry WC minimální.