Únik tepla

Bydlíte si spokojeně v domácnosti, ale zdá se Vám, že penízky pořád někam utíkají? Není to například z toho důvodu, že ještě nemáte pořádně udělanou fasádu? Nebo máte stará okna? A co střecha, je dobře zaizolovaná? Pokud se Vám zdá, že penízky utíkají, kam nemají a že byste to mohli napravit, pak je určitě na zvážení měření úniku tepla pomocí speciálního přístroje zvaného termovize.rodinný dům rozestavěná dřevostavba, hrubá stavba z desek.jpg Díky tomuto zařízení odhalíte, kde Vám uniká teplo, protože většinou v těchto případech nám unikají penízky zcela zbytečně, ať už za dřevo, pokud topíte v kotli nebo za elektřinu, pokud vytápíte električnou nebo za plyn, pokud máte napojenou svou domácnost na plyn. Spotřeba se může pěkně prodražit.
Plánujete rekonstrukci, ale chcete si být jistí výměnou střechy nebo oken? Nevíte, čemu dát přednost? Raději byste zvolili to, co je na tom hůře, například z pohledu úniku tepla? V tom případě opět pomůže toto speciální zařízení, které odhalí úniky tepla.

  • Vhodné před rekonstrukcemi, ale i po nich.
  • Termovize je vynikajícím nástrojem pro zjištění úniku tepla. Odhalí veškeré mezery a nedostatky v zateplení.

Vysoká kvalita a bohaté zkušenosti

Je potřeba vědět, jak s podobným přístrojem pracovat. Co zadat, co vlastně ukazuje a převést si hodnoty do čísel. To vše samozřejmě ovládají naši specialisté, kteří s tímto konkrétním přístrojem pracují. Měření probíhá vždy za pomocí speciálně vyškoleného technika a s patřičným zařízením.bílé domy, před nimi louka, více u sebe je jich několik.jpg

  1. Zařízení má hned několik složek, díky kterým si jej cením nadlimitně. Zejména je vysoce kvalitní. Odpovídá všem standardům, normám a požadavkům.
  2. Kamery mají vysoké rozlišení.
  3. Na vybavení vkládáme veškeré možné úsilí, aby bylo co nejpreciznější a nejdokonalejší. Díky tomu jsou takové i výsledky naší práce.
  4. Optimálně nastavené tak, aby vyhovovalo všem potřebám našich klientů, ať se jedná o maličkou chatu, menší domeček, rodinný dům, jedno nebo i dvoupatrový, více generační, nebo i obrovskou vilu.
  5. Zařízení jsou vybavena dalšími prvky například na měření vlhka, tepla, nebo lidově řešeno „vydýchaného vzduchu“. Všechny tyto veličiny jsou velice důležité a ukazují nám, jak bychom měli problém řešit.