Užívejte si technologie bez starostí

Spousta lidí bohužel podceňuje bezpečnost při práci s technologiemi, a zapomíná na kvalitní ochranné programy. Mít však ve svém zařízení nainstalovaný kvalitní a spolehlivý antivirus by mělo být naprostou samozřejmostí. Jak jste na tom vy, máte svá zařízení chráněna před nežádoucími viry, anebo patříte k lidem, kteří to nikterak neřeší a doufají, že bude vše v pořádku?

nápis security

Investovat do antivirového programu se vyplatí z mnoha důvodů. Nejenom, že bude chráněn váš počítač jako takový, chráněny budou hlavně vaše osobní a citlivá data, o která se rozhodně dělit nechcete. Nemluvě o vašich dětech, které určitě nechcete při práci s počítačem ohrozit.

ESET je sázkou na jistotu

Na trhu existují desítky nejrůznějších antivirových programů, některé jsou opravdu kvalitní a plně funkční, jiné vám nedokážou nabídnout to, co avizují. Jak si tedy správně vybrat ten nejvhodnější program? Jestliže hledáte software, na který bude spolehnutí, který se dokáže postarat o veškeré vaše citlivé údaje a ochránit vás a vaši rodinu před nebezpečím, vsaďte na produkty ESET. Tato úspěšná slovenská firma je jedničkou na trhu s antivirovými programy. Produkty jsou dostupné po celé České republice, ačkoliv partner firmy sídlí v Berouně. ESET V Berouně nebo po celé republice – služby jsou dostupné naprosto komukoliv.

zelený binární kód

Řešení pro firmy i jednotlivce

Pro koho jsou vlastně produkty společnosti ESET vhodné? Tato firma nabízí řešení jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Mezi populární programy pro domácnosti nebo menší firmy do čtyř počítačů patří například Family security pack, Internet security, Mobile security, Parental control a podobně. Mezi oblíbená firemní řešení patří naopak Secure office, Secure business nebo třeba Secure enterprise. Odborníci vám však vždycky poradí, jaké řešení je pro vás nejvhodnější, a pro jakou variantu se vlastně tedy rozhodnout.