Bez šperků by to nešlo!

Zvláště zálibou žen je móda a obdiv v okolí. Vlastě už to tak funguje od úplně malých holčiček. Nejčastěji ještě v prvním roce života jim necháme píchnout ouška a dáme překrásné náušničky, aby nám i okolí dělala naše princezna radost.
Ostatně s touto zálibou žijeme celý život, není seniorky, která by se nepyšnila svou plnou šperkovnicí a občas při příležitostech jako je divadlo nebo Vánoce se svému okolí nepochlubila. Mnohé šperky jsou opravdu velice cenné a dlouho děděné, ale věřte tomu, že každé z nás udělají radost i obyčejné stříbrné náušnice! modelka se stříbrnými náušnicemiSlovo obyčejné je trochu nadsázka, pravdou je, že stříbro patří k těm levnějším drahým kovům, ale není o to méně atraktivní a vzhledem k cenové dostupnosti i velmi oblíbený. Pokud se budete o tyto kousky dobře starat, na první pohled není k rozeznání od bílého zlata. Faktem samozřejmě je, že to chce mnohem více péče. Základem je pravidelné čistění, které můžete provádět i doma nebo požádat odborníka, také šperky zbytečně nenamáčejte, pokud to není nutné. To samé platí i u domácích prací nebo jiné fyzické námahy. Hýčkejte si svoje poklady, ať vám vydrží co nejdéle krásné a lesklé!úsměv modelky s řetízkovými náušnicemi
A vlastně co si budeme povídat, klasické zlatou tak nějak vyšlo z módy, moc mladých lidí šperky z něj moc nepreferuje, starší ročníky si samozřejmě na něj potrpí a věřte nebo ne samozřejmě byly a jsou náhražky i klasického zlata, jako zlato kočičí, tedy pozlacení jinak celkem bezcenného kovu. Dnes je v módě typ bílého zlata, která je naproti stříbru o mnoho dražší, ale také více odolný a tvrdší, netrapte se tím, stříbro je dobrá náhražka a když není zbytí, poslouží vám už i dnes kvalitní bižuterie, která po pár nošeních nezačne zelenat. Důležité je jen to abyste byly krásné a in se svými doplňky kamkoliv se vydáte a certifikát pravosti po vás nikdo na potkání nebude chtít ukázat!