Dámy dnes jezdí na kole s elektrickým pohonem

Pokud si myslíte, že vám stačí klasická jízda na kole, tak to jste potom ještě nevyzkoušeli jízdu na kole, které je ovladatelné nejen šlapáním, ale také elektrickým pohonem. Říkáte, že jste žena? To vůbec nevadí, protože kola s tímto pohonem poskytují výběr i pro dámy.

kolo dámské


Tak jako tradiční varianty, tak i v tomto případě si můžete vybírat jak z dámských, tak i pánských verzí. Podstatným rozdílem mezi elektrokolem pro pány a dámy je ten, že u dámského kola je snížený rám respektive horní rámová trubka. Je to dáno z toho důvodu, že ženy jsou obvykle nižší postavy a potřebují snadnější nástup.

Dalším rozdílem je estetický vzhled, takže již na první pohled poznáte, které kolo s elektrickým pohonem je vhodné pro pány a které pro ženy. Takže to je další důležitý faktor výběru u žen a kromě designu také pohodlí či dojezdová vzdálenost.
Kromě těchto kritérií si můžete vybírat ještě podle toho, jestli chcete jezdit pouze po městě, na výlety či zdoláváte i více kopcovité terény. Můžete si tak vybrat z druhů jako dámská elektrokola horská, městská či trekingová.

Pestrý výběr umožní vyhovět potřebám i těch nejnáročnějších zákaznic. Užijete si tak jízdu podle svých představ a svoje kolo si najdou jak dámy, které rády jezdí rekreačně, tak i dámy, které si vychutnávají pořádný adrenalin a jízdu na kole mají i jako oblíbenou pohybovou aktivitu.

jízdní kolo

Díky různému vybavení, funkcím a modernímu komfortu nemusíte zdolávat pouze veřejné komunikace a rovinné terény, ale také si udělat výlet do přírody, na kopce a užít si tak pohodlí, díky kterému si každou jízdu rády zopakujete znovu.
Elektrický pohon na kolech je trendem dnešní moderní doby a pohon probíhá přes výkonné baterie neboli akumulátory s dobíjením.
Pojďte si i vy užívat jízdu, která je pohodlná a doslova vás příjemným způsobem pohltí.