Dodávka, která vás nezklame

Ať už stavíte nebo rekonstruujete dům, měníte adresu anebo potřebujete převézt z místa na místo třeba jen jedno piano, jistě se vám přitom bude hodit praktický automobil s objemným nákladním prostorem. Takovým, jako má spolehlivá dodávka. I při té nejlepší snaze totiž není možné všechno potřebné nacpat do kufru běžného osobního automobilu. A když máte po ruce praktickou půjčovnu dodávek Rent Car Service, tak to ani není potřeba. Na takovém místě si totiž vždy dobře vyberete, ať už hledáte jakkoli objemný nákladní prostor. Mezi několika spolehlivými dodávkami francouzské výroby vždy najdete tu pravou.

most s panorámatem města

Velkou předností je i to, že je v ceně pronájmu zahrnutý neomezený počet kilometrů, a to je velice praktická nabídka, která vás nebude nutit k počítání toho, jakou vzdálenost jste již ujeli – naopak si budete moci zvolit takovou trasu, která maximálně vyhovuje vašim potřebám, aniž byste se museli ohlížet na to, kudy pojedete. V tom vám jistě pomůže i aktuální dálniční známka pro Česko a Slovensko v ceně pronájmu. Co dodat? Snad ještě to, že k pronájmu dodávky v půjčovně potřebujete dva doklady totožnosti a finanční zálohu. Možné je i přistavení dodávky na smluvené místo anebo dokonce i pronájem s řidičem pro ty, kteří z libovolného důvodu nemohou řídit.

přední světlo červeného automobilu

Možná vás nyní napadá, v čem se takový pronájem s řidičem liší od objednání stěhovacích služeb – je to prosté – pronájem dodávky s řidičem je levnější, neboť stěhování zajistíte svépomocí vlastními silami. A pokud máte náhodou strach z toho, že by vás v dnešní hektické dopravní situaci potkala nějaká nehoda a vy byste nevěděli, jak ji řešit, pak můžete být bez obav, neboť v ceně pronájmu je také prémiová asistenční služba pro všechny případy. Nicméně není čeho se obávat, neboť dodávky procházejí pravidelnou servisní kontrolou a jsou tak v perfektní kondici.