Držák na palubní desku

Uvažujete nad pořízením držáku na mobil do auta, abyste sem mohli jednoduše přichytit svůj telefon, který chcete používat jako navigaci? Žádný problém, dnes máte na výběr z mnoha nejrůznějších držáků, které se liší mechanismem přichycení, vzhledem a provedením. Jakou variantu si vybrat, která pro vás bude nejlepší?
řidič s navigací
Jednou z nejpopulárnějších a nejžádanějších variant je ta, kdy se jedná o magnetickou desku, na kterou můžete přiložit svůj telefon s tím, že na jeho zadní straně je nalepený speciální magnetický plíšek. Jak si jistě z fyziky dobře pamatujete, dva magnety se přitahují, a to bude platit i o vašem zařízení a desce připevněné na vaší palubní desce.

Tento způsob je tolik oblíbený proto, že vyžaduje minimální nároky na instalaci. Zvládnete to během několika pár minut před první jízdou, poté to bude otázka vteřiny. Upevnění je navíc opravdu bezpečné, nemusíte mít obavy, že by se vám váš telefon při jízdě po nerovném terénu vysmýkl a upadl na zem. Síla přitahování je skutečně silná, tudíž jsou tyto obavy naprosto zbytečné. Důvěřovat tomuto zařízení se zkrátka opravdu vyplatí, po prvních pár jízdách na to však přijdete sami.

Moderní design, který nebude ničit interiér vozidla
Pevné uchopení, které nenaruší ani větší nerovnost či prudké zabrzdění
– Vhodné pro jakýkoliv model telefonu
lg navigace

Design vozu to nikterak neničí

Pokud máte dražší model vozu, tak určitě přemýšlíte nad tím, jestli tento držák nebude esteticky ničit interiér vašeho vozidla. Nemusíte mít vůbec žádné obavy, jedná se o nenápadnou elegantní desku s kvalitním propracováním, bude to vypadat dobře a oblíbíte si to. Určitě tedy nemůže být řeč o ničení designu automobilu. To samé platí o vašem mobilu. Pokud by se vám nelíbila na zadní straně nalepená magnetická fólie, jednoduše ji schovejte pod kryt, který běžně nosíte. Nepůjde to vidět a vyhnete se lepení.