Ideální partner

Jistě máte nějakou svou představu, jak vypadá Váš ideální partner. Možná je to vysoký svalovec s pekáčem buchet na břiše, oříškovými oči a tmavými vlasy. Chová se k Vám jako k princezně, jezdí za Vámi na bílém koni, nabytou peněženkou, plní všechna Vaše přání, je slušný a galantní elegán. Nebo jste muž a Vaše představa ideální partnerky připomíná bohatě obdařenou blond modelku, s mini šatičkami a maxi podpatky.
srdce ze sedmikrásek

No, takový by sice byl na nějakou dobu úžasný, ale asi by příliš praktický pro život nebyl. Nejlepší cestou, jak najít svého ideálního partnera je stát se sám ideálním partnerem. K tomu není potřeba příliš, stačí si jen uvědomit, kdo jsme, co jsme a jaké máme klady i zápory. Abychom mohli poznat svého ideálního partnera, musíme se nejprve stát smi ideálním partnerem, který dokáže podpořit, pochválit, ale vhodným způsobem poskytnout i negativní zpětnou vazbu.

Staňte se sami ideálním partnerem a potom budete moci sami získat svého ideálního partnera. Na internetu jistě najdete mnoho zaručených rad a receptů k nalezení super dokonalého a nejlepšího partnera na světě.
novomanželé u slunečnic

Vždy si ale uvědomte, že pokud Vám na partnerovi od začátku něco vadí, za deset, dvacet let Vám to bude vadit mnohem více. Je Vaše láska tak silná, aby snesla Vašeho partnera i ve chvílích, kdy mu nebude dobře fyzicky nebo psychicky, když bude chudý, jeho vtipy se stanou ohranými a jeho špinavé ponožky se budou válet po celém bytě. budete ho milovat a považovat za ideálního za jakýchkoli podmínek, i kdybyste byli nuceni k takovému životu a přežívali pod mostem v úplné chudobě? Pokud si dokážete představit takový život a to, že i tak budete rádi po boku Vašeho partnera a stále ho budete milovat, potom to je Váš ideální partner, gratuluji. V tom případě žijete svůj sen o ideálním partnerovi.