Jak se zbavit kil?

Žijeme v časech prosperity a máme se – alespoň tedy v našich končinách – více než dobře. Čehož důkazem může být třeba i to, jakých tělesných proporcí nejeden z našinců dokázal nabýt.
Ovšem všeho moc škodí a ani u tělesné hmotnosti tomu není jinak. A proto už delší dobu panuje čas, jemuž vládne přesně opačný trend než v minulosti. Tedy snažíme se zhubnout. A to nejednou ze všech sil. A také rovněž nejednou marně. Protože znáte to. Jak kdysi zaznělo tuším že v Dikobrazu, „je snadnější přibrat deset kilo, než shodit deset deka“. A proto je nejednou realitou to, co se objevilo pro změnu ve vtipu Kantorkově, kde lékař praví pacientce, že by tato vzhledem ke své váze měla měřit čtyři a půl metru.
štíhlá u ovoce
Zkrátka jsme jako celek hodně ztloustli. A tento stav věcí trvá, i když se mnozí z nás snaží nadbytečná kila shodit. Snaží se, jenže nejednou marně.
Člověk začne držet dietu a nejednou i rádoby sportovat, jenže jak dlouho mu to svaté nadšení vydrží? Rozhodně ne tak dlouho, jak by mělo. Protože ve chvíli, kdy ho začne ze sportu bolet celé tělo, si je třeba odpočinout, a tento odpočinek už se nejednou změní ve snad nekonečný, a když dotyčný dostane hlad, jsou ta muka přímo nesnesitelná. A tak jde jenom trochu něčeho uzobnout… a za chvíli je na původní nelichotivé váze, není-li tedy na tom dokonce ještě hůř.
A přitom by se s tím určitě něco udělat dalo. Protože dnes už existují nejrůznější přípravky, které efektivně působí proti podobným mukám, jako je dejme tomu Trimex.
Člověk si dopřeje patřičnou dávku tohoto přípravku spolu s nízkokalorickým a nízkotučným jídlem a může si být jist, že tělo nedokáže tuk z tohoto jídla spotřebovat. A kde není tuku, tam není obezity, jak by se dalo parafrázovat známé moudro o žalobci a soudci.
děvče proti nebi
Sice je i zde jako u všech léků jisté riziko vedlejších účinků, jako jsou průjem, bolesti hlavy, ztráta chuti k jídlu, nevolnost a podobně, ale pokud jsou dodrženy instrukce k použití, nemělo by se nic stát.
Kromě toho, že člověk zhubne.