Jede se na výlet

Některé situace se zkrátka přihodí přesně v ten daný čas, kdy je potřebujeme. Stejně tak jako když na nás vyskočí na internetu last minute, za velmi přijatelnou cenu, ovšem má to jeden malý háček. Je to přesně ta destinace, o které jste se svojí drahou polovičkou mluvili, což je dobrá zpráva. Stejně jste se tam chtěli podívat, což je druhý kladný bod. A teď přijde zádrhel. Musíte se na místo dostavit po vlastní ose. Kdyby nebylo auto zrovna v servisu, tak by to takový problém nebyl. Z blízkých známých není nikdo, kdo by se na 14 dnů obešel bez auta. Tak tohle bude asi trochu oříšek. Ačkoliv, jedno řešení by se nabízelo. Kontaktovat nejlevnější autopůjčovnu Praha Autopůjčovna-Urban, třeba se poštěstí a přece jenom to bude hezká rodinná dovolená.škoda Octavia

Tak tohle nikdo nečekal

V autopůjčovně jsou k dispozici velmi moderní vozidla značky Škoda, tudíž není problém si vybrat nejen takový model, který by se nám líbil, ale i praktický, kde přece jenom je třeba pomýšlet na celou rodinu a její zavazadla. Dokonce je zde naděje i pro ty, kteří nemají řidičské oprávnění a chtěli by si dovolenou také užít za velmi výhodných cenových podmínek, že si s automobilem vypůjčí i samotného řidiče. To jsou dostatečně povolené hranice pro absolutně každého. Není třeba se nijak starat o servis, pojištění nebo jiné náležitosti spojené s bezproblémovým zapůjčením či samotnou jízdou.zelená Fabie
Výhoda doplňkových služeb

  • Výlet s ubytováním bude trvat asi 14 dnů a tím pádem se na nás vztahuje velmi příjemná akce 10+1. To není, že máme k dispozici 11 vozidel, ale zkrátka jeden den se nám nebude nic účtovat.
  • Musí jet celá rodina a máme malé děti, což značí, že budeme potřebovat autosedačky nebo podsedáky. Nikoho nenapadne, že mohou být součástí vypůjčeného vozidla. Je to příznivá zpráva, jelikož odpadají další starosti.
  • Přece jenom je zima a nevíme, jak se počasí vybarví. Najednou máme zdarma i sněhové řetězy. No pro jistotu není problém je přece přibalit.
  • Dálniční známka sice platí jen u nás, ale to už jen to nejmenší, co si můžeme všude pořídit. Mnohdy to již jde i jednodušeji a to si ji zakoupit v elektronické podobě přes telefon.
  • Ještě jako bonus si pro jistotu zapůjčíme navigaci a o pojištění vozidla nemusíme mít obavy, jen je třeba uzavřít rodinné cestovní pojištění, které by se rozhodně nemělo podceňovat.

Tak a ani to dlouho netrvalo a během pár dnů můžeme vyrazit si splnit náš sen.