Služba, která se skutečně hodí


Je pravdou, že někdy se člověk ocitne ve složité situaci a nelze najít řešení, jak si s daným problém poradit. Například v Praze vznikla super služba pro řidiče, kteří jsou nějakým způsobem indisponovaní a to nejen alkoholem, ale i například zdravotním stavem nebo i neznámostí ve městě. Takovým se rozhodně hodí pražský Convoy, který se o ně postará je všech směrech. Přirozeně se tím vyřeší vzniklý problém, ale velmi příjemnou a nenásilnou formou, podle potřeb zákazníka.řidič a spolujezdec
Co nám tato služba může nabídnout?

  • Především pomoc, která se bude týkat ohledně jízdy na neznámá místa nebo dokonce zajištění a převoz vlastního vozidla, které věrně čeká na svého majitele, který se bohužel zasekl s partou kamarádů a je tak trochu pod vlivem alkoholu.
  • Pokud se někde člověk dostane do situace, kdy obsah sklenky s alkoholickým nápojem vklouzne do těla, tak není radno si zahrávat se zákony a sedat za volat. Je lepší si zavolat na dispečink a požádat v nočních hodinách o odvoz auta Convoy, který se postará nejen o nás, ale i naše vozidlo.
  • Indispozici nemusíme mít pouze po alkoholu, ta může nastat z různých důvodů a mohou to být zdravotní problémy. Vlastní auto by bylo, ale není řidič. To nevadí, stačí si najmout řidiče, kterého určí dispečink po telefonické domluvě.
  • Někdy musíme vycestovat i do zahraničí. Ne ale každý je takový hrdina, že se pustí do ciziny, když to tam nezná a už vůbec se nebude spoléhat na navigaci. Nevadí, i tento problém má řešení. K vlastnímu autu si můžeme najmout soukromého řidiče a už se frčí klidně na kraj světa. Tak dobře, přesně tam, kam budeme potřebovat.
  • Dále nabízí ke svým službám diskrétnost, dochvilnost, spolehlivost a bohaté zkušenosti. A platbu můžeme za jejich služby provést i platební kartou.

muž co čeká na řidiče
Jen přece jenom je zde nějaké menší omezení. Tuto službu mohou využít všichni, kteří mají vozidlo do 3,5 tuny. Ostatní budou muset situaci řešit jiným a především disciplinovaným způsobem a odolat všem možným nástrahám, které by je chtěly zlákat na svoji cestu. Tato služba je zkrátka určena pouze pro osobní vozy s řidičským oprávněním skupiny B.