Lap dance neboli striptýz

Kdysi se říkávalo pouze jedno. Šlo o ženu, která ze sebe sházela oblečení nebo jej něžně svlékla.
V dnešní době je to posunuto na úplně jinou úroveň. Nejedná se o jen tak nějaké lehké děvy, ale o profesionální styl tance a zároveň poskytnutí mužům smyslnosti, něhy, touhy a pokochání.

 • Jako dárek pro oslavence, jako dárek na rozlučce, všechno je možné. Toto potěšení můžete využívat v rámci masáže. Přiobjednat si tuto službu můžete ke kterékoliv masáži.

srdíčko z rukou, od dvou osob

Budete se olizovat

Chcete se potěšit pohledem na krásnou dámu? Chcete si nechat sbíhat sliny? Chcete se vzrušit a cítit ten chtíč a touhu? To vše a ještě mnohem více vám zajistí striptýz Praha.
Soukromě a diskrétně
Tento tanec spočívá v úplném soustředění a potěšení jenom těch dvou. Není proto možné jej praktikovat pro celou skupinu. Jak vše probíhá?

žena rty, půvabná

 1. Tanec se odehrává především na klíně nebo kolem samotného jedince.
 2. Tanec je až pekelně svůdný.
 3. Čekat můžete všelijaké hříchy, především, že pocítíte chtíč a touhu.
 4. Vše hraje pro tanečnici, která si Vás bude omotávat svůdně kolem prstu.
 5. Provádí různé taneční kreace.
 6. Samozřejmě, že postupně bude shazovat přebytečné oblečení.
 7. Krásné erotické spodní prádlo se rozepíná, pomalu a polehoučku svléká, další jsou na řadě punčochy a také podvazky.
 8. Nakonec Vás tanečnice položí na masážní https://www.smer-zdravi.cz/eshop-kategorie-masazni-prstynky-naramky-33.html futon.
 9. Pak už se přechází v masírování, dle Vámi zvoleného typu. Ten si předem samozřejmě vyberete a k tomu můžete požadovat právě tento malý předtaneční striptýz.
 10. Erotická masáž následně probíhá snadno a už jste trochu příjemně naladěni a budete s chutí očekávat, co se bude odehrávat další minuty.
 11. Tento taneček se provádí po úvodní sprše, čili až jste krásně čistí a voňaví. Díky tomu si vše lépe vychutnáte. Odehrává se přímo v masérně.
 12. Jistě se zeptáte, jak dlouho podobný akt trvá? Jedná se zhruba o deset minut.