Dárek pro něj – jeden dárek a v něm plno překvapení

Vymyslet vhodný dárek pro muže dá občas pěkně zabrat. Kosmetika, oblečení, láhev dobrého pití či bonboniéra, tak to jsou dárky, které tady již byly. A určitě i ten váš muž jich několik za rok dostal. Jak tedy překvapit originálním a přitom dokonalým dárkem?

Ať už jde o narozeniny, svátek, úspěchy, svatbu či jiné příležitosti, tak žádného muže v jakémkoliv věku nezklame překvapení, které skrývá další překvapení. Dárek pro něj v podobě úchvatného boxu, který je již od začátku překvapením a nespoutaným dárkem.
dřevěný box

Každý muž je především mužem činu proto si zaslouží ukázat, co se v něm skrývá. Box plný překvapení umožní změřit síly, předvést šikovnost a nakonec si vychutnat obsah dárku, který nespočívá pouze v jedné věci.

Nechte vašeho muže otevřít překvapení svoji silou

Vhodný dárek pro muže každého věku zaujme již na první pohled. Unikátní dřevěný box, ke kterému patří i famózní páčidlo. Už jen to dodá vašemu muži pocit výjimečnosti, a že věříte v jeho dokonalost a sílu.

Vezme do rukou páčidlo a doslova se dopáčí ke svému překvapení, které je pečlivě zabalené.

Žádný muž neodolá dobrému jídlu a pití a tento výjimečný box může obsahovat všechno co má obdarovaný muž rád. Může se jednat o překvapení pro gurmána, pivaře, vinaře, ale i whiskaře, milovníka masa a mnoho dalších možností.

Každý box podle charakteru výběru obsahuje lahve alkoholických nápojů a další netypické produkty, které k dobrému pití padnou k chuti.
dřevěné boxy v různém provedení

Různé speciality k jídlu i k pití, které příjemně překvapí a zároveň ulahodí chuti oslavence. Svého muže, dědu, přítele, kamaráda, tátu či bratra znáte nejlépe právě vy a proto můžete vybrat obsah podle jeho gusta.

Zapojte se do výběru překvapení formou boxu a připojte i dokonalý vzkaz, který bude již obsahem dárku. Muži milují překvapení, při kterých vyroste i jejich ego.