Moderní a elegantní bydlení

Návrhy obývacích pokojů a kuchyní bývají v dnešní době často spojovány dohromady, protože stále častěji vídáme trend spojení těchto dvou důležitých součástí našeho domova. Veškeré podklady, které zpracováváme, vychází z Vaší představy. Při jakékoliv spolupráci se to snažíme vidět vašima očima. Snažíme se o to, abychom pochopili, jaké máte sny, představy a potřeby a na základě vámi dodaných informací zpracujeme co nejlepší možnou představu. Dáme mu podobu, tvar a doladíme komponenty, u kterých věříme, že se vám budou líbit.

640_vizualizace_obyvaci_pokoj_1

Kouzlo domova

Vytvoříme pro Vás to, čemu se říká domov. Místo, kam se budete každý den rádi vracet. Místo, kde se Vám bude příjemně a spokojeně bydlet, kde budete každičkou možnou chvíli prožívat ve štěstí. Moderní, luxusní, čisté a krásné zázemí, ve kterém se budete cítit pohodlně a komfortně, kam budete rádi zvát návštěvy. Kde se rádi budete setkávat s rodinou a přáteli.

640_vizualizace_obyvaci_pokoj_7

Obývací pokoj plní mnoho důležitých funkcí. Každý den se do této místnosti přicházíme odreagovat, podívat se na televizi, na film, uvolnit se nebo si jen tak odpočinout. Popíjíme zde kávu nebo čaj, či jiný nápoj dle libosti a chuti, mluvíme s přáteli, s rodinou nebo blízkými. V této místnosti se toho i přes den mnoho odehrává. Takzvaný „obývák“ je totiž pořád v permanenci. Stále se zde něco děje. Děti si hrají, rodiče sledují televizi nebo se vyhřívají u krbu. Tato místnosti nás spojuje a dělá s rodiny to, čím pro každého člena má být a čím je v našem životě tak důležitá. Sounáležitost, pospolitost, spojitost rodiny, soudržnost, to všechno pro nás rodina znamená a její význam si každý den můžeme uvědomovat, když jsme společně dohromady a trávíme čas někde pospolu.

  • Barvy, tvary, materiály
  • V dnešní době je z čeho vybírat. Nemusíte se obávat změny ve vašem životě. Nabízí se mnoho různých barevných kombinací, krásný a jedinečný moderní styl, vytříbený vkus.