Naličte se!

Společnost tlačí všechny k naprosté dokonalosti a bezchybnosti. V dnešní době je již málo žen, které chodí do společnosti nenamalované. Ty, které si na to troufnou, mají to štěstí, že jsou krásné a mohou si to dovolit. Nicméně jsou mezi námi i ženy, které by bez perfektního nalíčení nevyšly ani z domu.
Není se čemu divit. Mnohé z nich trápí problémy (například akné), které se snaží zamaskovat právě make-upem. Všechny zkrášlovací prostředky mohou být velice nápomocny a dovedou z obyčejné dívky, udělat okouzlující mladou dámu. Nicméně nic se nesmí přehánět a je nutné umět s takovýmto líčením zacházet.
dámská kosmetika
Jestliže jste alergická, máte výběr líčidel o to komplikovanější. Nanášíte-li si řasenu je nejlepší řasenka pro citlivé oči. Jen ty vám totiž mohou zaručit, že ihned po nanesení vám nezačnou slzet a otékat oči. Samozřejmě musíte mít již dávno od dermatoložky nebo z alergie výsledky o tom, které látky vám dělají a nedělají dobře. Za předpokladu, že byste se vrhla do experimentování, mohlo by to pěkně odskákat vaše zdraví.
Podobně pečliví buďte i při vybírání krémů nebo make-upů. Pozor by si měli dávat zejména ženy, které jsou náchylné ke kožním nemocem. Špatně zvolený přípravek by mohl znamenat rapidní zhoršení zdravotního stavu. Nicméně pokud žádné problémy nemáte, můžete si dovolit používat krycí kosmetiku bez zábran, neboť je to ideální prostředek, jak zakrýt nejeden pupínek.
dámská líčidla
Pokud k obyčejnému make-upu přidáte i tvářenku, můžete docílit opravdu fantastického výsledku. Zvýrazníte-li si lícní kosti, opticky vám to prodlouží obličej. Při žádném líčení byste neměli zapomínat ani na obočí. Neboť obočí dotváří každý obličej a může udělat opravdu velké divy.
Ať už se rozhodnete líčit jakkoliv, mějte vždy na paměti, že méně je někdy více. Zároveň na kosmetice nikdy nešetřete, neboť to vždy odnese právě vaše pokožka.