Nový ráfek pro pohodlnější jízdu

Ráfek 19 o průměru 19 palců je poměrně používaný, a to nejenom na závodních motocyklech. Tento rozměr se využívá nejenom z důvodu jeho bohaté aplikace napříč motokrosovými motocykly. Příkladem jsou maloobjemové motocykly, které jsou určené pro postavy menšího vzrůstu nebo pro mládež.

ráfek

Bohaté zastoupení značek

Výhodou těchto produktů je jejich výrobce, což je japonská značka Excel. Tyto výrobky jsou charakteristické i svým materiálem, kterým je speciální slitina hliníku. Ta zajišťuje velmi dobré vlastnosti, a to nejenom z hlediska váhy, ale také pevnosti a tuhosti. Proto není třeba mít obavy, že by tento profesionální výrobek nedostačoval požadované kvality. V oblasti výrobků pro terénní motocykly je Excel značka, které můžete stoprocentně důvěřovat, a to ve všech možných ohledech. Ačkoliv někoho může odradit poměrně vyšší cena, je nutné uvědomit si, že jde o opravdu profesionální výrobky, které se využívají i ve vrcholných soutěžích!

Proč právě ráfky z průměru 19 palců od značky Excel?

  • Velmi vysoká pevnost
  • Zachována co nejnižší hmotnost
  • Zajímavé barevné varianty
  • Dlouholetá životnost díky prvotřídnímu zpracování
  • Bohatá škála šířek
  • Dva možné počty děr pro dráty

motorka

Tato kategorie motocyklového vybavení je vhodná pro všechny, kteří to myslí s motokrosem či celkově offroadovým ježděním skutečně vážně. Pokud se vám tedy stane, že váš ráfek je poškozen, a to třeba prasknutím nebo velkým ohnutím, pak byste neměli váhat, ale měli byste zainvestovat do produkty značky Excel, který vás nezklame ani přes vyšší investici.

Nejenom pro závodní motocykly

Ačkoliv se to netýká přítmo ráfků s průměrem 19 palců, je nutné vědět, že tyto součástky pro motocykly jsou dostupné nejenom pro závodní stroje. Často si je pořizují jezdci se staršími modely motocyklů, jejichž původní kola již sehnat nejdou. Na tom přitom není nic špatného, neboť svému stroji dodají tímto způsobem opravdu kvalitní prvek, který bude spolehlivý jak na silnici, tak v terénu.