Sledujte své oblíbené seriály online
Život bez seriálů si už ani nelze představit. Určitě si pamatujete doby, kdy celá rodina seděla u televize a čekala, až začne jejich oblíbená pecka v televizi. Těmto dnům již odzvonilo. Na internetu je nesčetné množství videí na které se můžete kdykoliv podívat. Není tedy divu, že se objevuje čím dál více serverů, které nabízí zhlédnutí seriálů i filmů. Existuje mnoho způsobů jak sledovat seriály Online.  
chytrá televize


Netflix


Jedná se o asi nejznámější portál, který nabízí své služby téměř celosvětově. Od ledna roku 2016 je Netflix dostupný i v česku. Server má v nabídce více než 3000 filmů a seriálů. Dokonce nabízí seriály i filmy s českým dabingem nebo titulky. Cena Netflixu je přibližně 300Kč na měsíc. Vzhledem k rozmanitému obsahu je cena přiměřená. Nejsledovanějšími seriály na Netflixu jsou Hause of Cards, Orange Is the New Black, Stranger Things.


HBO GO


Svou online videotéku má také nejsledovanější televizní stanice HBO. Z produkce HBO během roku vyjde nespočet filmů a seriálů, které jsou vždy velmi kvalitní a v žebříčcích sledovanosti a oblíbenosti jsou ve většině případů na vrcholu. Cena této videotéky je cca 200 Kč, první měsíc je zdarma. Nejoblíbenějšími seriály, které zde naleznete, jsou Game of Thrones, Dexter, Sermilhářky, Až po uši a mnoho dalších.
s notebookem v trávě


Amazon Prime video


Videotéka společnosti Amazon zatím nenabízí tolik obsahu jako například Netflix. Velkým lákadlem je však TV show The Grand Tour, která přiměla nejednoho fanouška trojice Clarkson, Hammond a May zaplatit si tuto službu. Služba je nyní dostupná i v česku. Je zpoplatněná, stojí 5,99 € na měsíc.


YouTube


Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na server pro sdílení videí. Zde je možné narazit na nejrůznější seriály a filmy. Problémem však je, že se nejedná o oficiální distributory filmů a v případě uživatele je tedy jejich nahrání nelegální! Proto jsou tyto filmy brzo smazány. Youtube je zadarmo, což je pro mnohé velkou výhodou.