Terapie tmou pro těhotné? Ano, i to je možné!

Jste vyčerpaní, unavení, bez energie a elánu? Jste pod neustálým stresem ať už doma nebo v práci? Potřebujete si od všeho odpočinout a na chvilku vypnout? Doporučujeme vám terapii tmou! Díky ní se zbavíte všeho, co vás tíží.
Co je terapie tmou? Jedná se o pobyt v naprosté tmě, kdy máte čas přemýšlet nad sebou samým a nad svým životem. Pobyt ve tmě může být jednodenní nebo může trvat i několik týdnů až měsíců. A pro koho je pobyt vhodný? Pro všechny, kteří už neunesou tíhu okolních starostí a potřebují si odpočinout.

těhotenství

Terapie tmou je vhodná dokonce i pro těhotné ženy! Důkazem toho je mladá žena Natálie, která ve tmě strávila úžasných pět dní. Natálie podstoupila Léčbu tmou v 8. měsíci těhotenství a je inspirací pro mnoho žen, které stále váhají, zda je vhodné podstoupit tuto terapii v těhotenství. Natálie se rozhodla pro léčbu tmou, ale její cesta za dosažením cíle nebyla jednoduchá. Jiní poskytovatelé této služby ji totiž odrazovali. Říkali, že je to pro ni riskantní. Natálie na tuto zkušenost velmi ráda vzpomíná a děkuje, že ji mohla podstoupit.

těhotná žena

Pro koho je léčba tmou vhodná? Pro každého, kdo se cítí vyčerpaně, bez energie a neklidně. Velmi pomáhá lidem, které zasáhla náhlá tragédie a také těm, kteří se snaží najít novou cestu.
Jaká je cena? Dobrovolná! Ano, přesně tak, terapie tmou je dobrovolná, proto i naše cena je dobrovolná. Během pobytu ve tmě máte k dispozici sprchu s toaletou, teplou a studenou vodu, zkušeného průvodce, dřevěné lůžko, lůžkoviny, karimatku a také parkování zdarma.

A strava? Většina klientů preferuje pobyt pouze o vodě. Pokud však máte zájem o stravu, rádi vám vyhovíme. Můžeme vám nabídnout RAW živou stravu, veganskou stravu nebo stravu vegetariánskou. Maso u nás nenajdete.
S sebou si vezměte dobrou náladu a doma nechejte všechny starosti a chemické prostředky, jako jsou šampóny, hormonální antikoncepce a podobně. Chemii u nás nechceme.
Stále váháte? Kontaktujte nás a my vám rádi zodpovíme všechny vaše otázky.