Stěhování nemusí být noční můrou

Také vás čeká v nejbližší době změna bydliště? Nebo patříte k těm http://www.pardubicezive.eu/pardubicti-herci-vyjdou-pred-divaky-naposledy-v-sexy-pradle/ šťastlivcům, kteří se stali dědici nemovitosti plné starého nábytku a dalších nepotřebných a vysloužilých předmětů? Jistě vás trápí otázka, jak vše co nejrychleji přestěhovat, nebo se některých věcí zbavit. Pokud zvolíte variantu stěhování osobním autem s přívěsným vozíkem, zjistíte, že ani tři dny nepřetržitého pendlování mezi starým a novým bydlištěm nebudou stačit k tomu, abyste vše přemístili. Nehledě k tomu, že mnohdy se v rodině ani nenajde dost silných a ochotných rukou, které pomohou s nakládkou a vykládkou vybavení domácnosti.
Nábytek naskládaný na hromadě
Toto úsilí vás nakonec bude stát spoustu financí, nervů a času, které si ušetříte, pokud svoje starosti svěříte stěhování bytů Praha, kde se s nimi lehce vypořádají. Stačí vyplnit kontaktní formulář a obratem se s vámi spojíme, abychom domluvili vše potřebné k tomu, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti. Protože pracujeme nepřetržitě, není pro nás problémem vás odstěhovat ve svátky, víkendy, nebo večerních hodinách. Náš pracovník provede předběžnou prohlídku, kde vás informuje o ceně služby a časovém odhadu samotného stěhování. Klienti stěhující se v rámci Prahy, či jejího okolí v okruhu do třiceti kilometrů, neúčtujeme kilometry ujeté navíc. Netrapte se ani otázkou obalového materiálu. I toho máme dostatek a bude vám naúčtován dle skutečně použitého množství.
Pohled shora na schodiště domu
Naši zaměstnanci jsou pečliví jak v ohledu demontáže větších kusů nábytku, tak i v balení jednotlivých dílů a křehkých předmětů, ke kterým přistupují velmi individuálně a s ohledem. Pokud máte starost s vyklízením nemovitostí, kde předpokládáte odvoz na sběrný dvůr, i s tím si lehce poradíme! Prohlédněte si ceník našich služeb na příslušných stránkách a přesvědčte se o kvalitě a profesionalitě našich zaměstnanců, kteří vám rádi vyjdou vstříc ve všech ohledech.