Usnadněte si život s americkou nebankovní hypotékou

S nebankovní americkou hypotékou bude váš život mnohem jednodušší! Nevěříte?
Pak to nejlepší, co můžete udělat, je vyzkoušet všechno na vlastní kůži. Zkrátka si americkou hypotéku sjednejte a uvidíte. Ovšem pozor! Aby bylo všechno tak skvělé, jak si představuje, tak je naprosto nezbytné, abyste si tuto hypotéku sjednali v nebankovní společnosti. To vám totiž přinese několik zásadních benefitů: nikdo vás neodmítne kvůli hlouposti, jakou může být nižší příjem či drobný záznam v registru. A vše proběhne rychle a hladce.
lodička z bankovky
Ten zásadní rozdíl mezi americkou a běžnou hypotékou tkví v tom, že americká hypotéka je bezúčelová a musíte se za ni zaručit svou nemovitostí. Záruka v podobě nemovitosti je skvělým řešením právě i v takových situacích, kdy třeba máte nižší příjmy. Nebankovní společnost má díky této záruce jistotu, že svou půjčku budete pravidelně splácet, a pokud byste se náhodou dostali do problémů, tak o svou investici do vaší půjčky nepřijde – zůstane ji v podobě vaší nemovitosti.
Ovšem rozhodně se o svůj majetek nemusíte obávat. Pokud budete své závazky pravidelně splácet, tak vám nic nehrozí, a navíc nebudete při užívání své nemovitosti nijak dotčeni.
čtyři ruce kolegů
Jakou nemovitost byste měli ideálně zvolit? Důležité je, aby její hodnota odpovídala částce, jakou si chcete půjčit. Čím více peněz potřebujete, tím hodnotnější nemovitost je potřeba použít jako záruku. Získat můžete částku až do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty zvolené nemovitosti.
Nemusíte se ale bát, že byste ve své složité finanční situaci ještě navíc museli platit odhadce. Nebankovní společnost všechno potřebné zajistí sama. Připraví smlouvu, sjedná ocenění nemovitosti, vyřídí za vás všechny formality. Nebudete platit žádné poplatky předem a můžete se případně domluvit i na expresním čerpání své půjčky, kdy peníze budete mít na účtu již v den podpisu smlouvy. Čeká vás tedy jedna výhoda za druhou.