Vyberte ten správný kočárek

Pokud vás čeká narození miminka, určitě přemýšlíte nad tím, zda budete kupovat kočárek. Dnes je sice moderní nošení dětí v šátku, ale ne každému to vyhovuje. Někteří rodiče dávají stále přednost kočárku, protože díky němu mají volné obě ruce a nemusí nosit váhu dítěte na sobě. Kočárek má stále plno příznivců, a jen málo rodičů najdete bez kočárku. přemýšlíte, jaký kočárek koupíte pro své miminko? Určitě vám neuniklo, že na trhu je spousta výrobců, kteří nabízí různé kočárky.

muž s kočárkem

Jedním z oblíbených výrobců je Lonex. U něj najdete bezpečné, moderní a kvalitní kočárky za velmi dobré ceny. Kvalitní kočárek nemusí stát několik desítek tisíc korun, ale seženete jej už za méně než 10 tisíc. Za dvojkombinaci nebo trojkombinaci je to opravdu krásná cena. Lonex má několik řad kočárků, a jednou z nich je Lonex retro. Tato řada je inspirovaná kočárky, ve kterých jezdili dnešní třicátníci. Každý kočárek vám poskytne komfort a bezpečí pro vaše miminko. Co se týče barevných kombinací, barvy jsou jak pro kluky tak pro holky, a najdete i neutrální provedení.

V našem obchodě najdete všechno, co rodiče potřebují k péči o miminko. Kromě kočárků máme i oblečení, nábytek, hračky i oblečení. Můžete u nás vybavit kompletně celou výbavičku pro svoje miminko, a to za velmi příjemné ceny.

žena s kočárkem

Kočárek s vámi vybereme
Výběr kočárku je důležitá věc, kterou není radno podcenit. Proto přijďte k nám do obchodu, kde si můžete kočárky vyzkoušet osobně. Společně projdeme jeho ovládán, skládání, rozložení, a můžete se s ním projít – zjistíte jak se vám ovládá, a zda vám vyhovuje výškově. To je důležité, aby vás u procházek nebolely záda nebo ruce. U nás máte zaručeno, že najdete kočárek, který bude vyhovovat všem vašim požadavkům, a že za něj nedáte celou výplatu. I levnější kočárky mohou být kvalitní a designové povedené.