Bez dortu není oslava oslavou

Slavíte narozeniny, výročí svatby, oslavujete završení vysokoškolského studia nebo maturitu? Pro tyto příležitosti bývá zvykem zakrojit do luxusního dortu, třeba obloženého ovocem a s patřičným nápisem. Dorty zkrátka k oslavám neodmyslitelně patří, a ne všechny musí být nutně nezdravé a kalorické. Ovocný zákusek vám zpravidla neuškodí a nejste-li zrovna posedlí sladkostmi, že se jimi musíte cpát denně, není na tom nic špatného.

ovocný dort

Luxusní dorty v Hradci Králové patří rovněž do kategorie výroby zákusků na zakázku a zhotoví vám je mistři cukráři na vaše přání, a to jak z hlediska velikosti, tak i výzdoby. Mohou se tak stát významným společníkem při výjimečných životních událostech a my bychom si tu některé z nich mohli připomenout.

Dětské oslavy – děti milují různá překvapení, to jste jistě zjistili například pod vánočním stromkem, jak jim září oči štěstím. Potěšit je k narozeninám může jak jejich oblíbená hračka, tak i vkusně a mistrovsky zhotovený dort.

narozeninový dort

Senioři – někteří senioři se cítí osamělí a vy byste je neměli zanedbávat. Dopřejte jim častěji příležitost k návštěvě a k oslavám, které nemusí být zrovna narozeninové. Klidně s nimi oslavujte i to, co se jich bezprostředně netýká, např. nové zaměstnání, dokončení kurzu výuky cizích jazyků, zakoupení nového auta, koberce či nábytku, pořízení akvária, pejska, kočky, králíka, zkrátka oslavujte život takový, jaký je.

Kamarádi – oslavy mohou probíhat v rodinném kruhu, ale také nemusí. Oslavovat narozeniny můžete i v zaměstnání, pokud dobře vycházíte s vašimi kolegy a tvoříte dobrou partu. Oslavy mohou probíhat i ve sportovních oddílech či v zájmových sdruženích a partách lidí, kteří spolu provozují různé činnosti. Každá neočekávaná pozornost v podobě dortu potěší a hlavně mile překvapí. A jeden tip na závěr – dort můžete vzít s sebou http://www.vietnamista.cz/co-sebou/ i na dovolenou a slavnostně jej rozbalit před užaslými rekreanty – vašimi přáteli, kteří se s vámi na dovolenou vydali.