Vybíráme kabelku podle účelu i designu

Pokud nevíte, jaký outfit si na sebe seskládat, zahrňte do své garderoby i kabelky – jsou to in doplňky, které zvýrazní jakýkoliv svršek, boty nebo kabátek.

–          Má to ale háček
Stejně jako dokáže kabelka váš styl podtrhnout a pohladit na duši, či si vysloužit pochvalu od kolegyň nebo kamarádek, které jsou vaší módní policií, můžete nevhodným výběrem kabelky celý svůj vzhled poměrně jednoduše zhatit. Ale v tomto článku vám poradíme, jak se tomuto faux pas vyhnout.

Stačí vhodně zvolit, a to nejenom podle designu a podle toho, jak se vám líbí nebo k jakým modelům je budete nosit, ale hlavě podle toho, k jaké příležitosti si je vezmete s sebou, než vyjdete z domu.


Minimalismus a béžové nevýrazné tóny

To je ta pravá elegance a navíc se vám tady vejde úplně všechno. Kabely, které jsou větší, než potřebujete, jsou jednoduché, bz vzoru a střídají maximálně dvě barvy, studenou a nenápadnou, jako například kovovou světle modrou a béžovou, jako teplou a příjemně zemitou barvu. Mají většinou velice zajímavou sponu a připomínají velké plážové tašky – ale vězte, že tohle je ta nejvyšší elegance, se kterou nezkazíte žádný pohovor nebo den v kanceláři.


Hippie, indiánský vzor a kabelky přes rameno

Jednoduché střihy, jednobarevné outfity a vždy neutrální tóny? Pokud se v tomhle poznáváte, rozhodně byste měla vyzkoušet barevnou kabelku. Pruhy, ornamenty, motivy, cokoli, abyste nebyla jenom nudná šedá myška.


Klasika pro dívky a studentky

Malé kabelky, které se hodí přes šaty nebo přes sáčko, hlavně aby byly pohodlné a barevné a veselé. To je přesně ten mladistvý styl, který vidíme u všech slečen a dívek, které jsou vysokou školou povinné. Pokud má kabelka navíc výrazný vzor nebo sponu, tím lepší. Můžete si ji vzít k sportovnímu oblečení i k elegantnímu.


Brašny do ruky

Maxi kabely do ruky se vzory, pruhy a raději v tónech země. V tom se ponese tato sezona kabel, se kterými rozhodně nikoho neurazíte.