Výlety za zábavou a poznáním táhnou nejvíce

Současní rodiče očekávají od školy nejenom kvalitní výuku svých dětí, ale i kulturní, sportovní a poznávací aktivity, které jim zajišťují třídní učitelé. Ti mají samozřejmě na výběr mnoho možností s ohledem na dostupnost informací z internetu. Těm, kteří nechtějí výlet s dětmi protrpět a rychle se vrátit domů doporučujeme tipy na školní výlet s programem ve městě Příbor a Štramberk, kde si děti všech věkových kategorií užijí zábavy a poznání až do sytosti. Učitel si zde skutečně může vydechnout a žáčky svěřit do rukou školených instruktorů, kteří například naučí v pekařské dílně vyrábět slavné “štramberské uši”, vystoupají s nimi na zdejší věž, povozí je na čtyřkolkách, nebo jim umožní vyrobit si v keramické dílně misku, či hrnek.

Autobus projíždějící městem

Starší děti určitě ocení interaktivní centrum s boxerským simulátorem a protipólem bude návštěva včelnice kde se dozví vše o vzniku medu. Zajímavá bude pro všechny také ochutnávka čaje a poutavé vyprávění o jeho druzích, přípravě i samotné konzumaci. Učitelé mající třídu plnou hyperaktivních dětí, mohou objednat šestihodinový program s názvem Hledání limitů. Jde o pobyt v lanovém centru, zdolání lezecké stěny, pro odvážné je připravena možnost skoku z desetimetrové věže a na závěr se setkají s profesionálními záchranáři, kteří je seznámí se svojí prací. Pro organizátory těchto programů je prioritou, aby děti dospěly prostřednictvím zážitků k poznání.

Dítě sedící na zemi a rukama rozevírající batoh

O tom, že se jim to daří, svědčí spousta kladných ohlasů od dětí samotných, ale i ze strany pedagogů, kteří se s třídami rádi vrací. Nutno doplnit, že kromě dětí se specializují i na opačný pól populace, a tou jsou senioři. I pro ně je připraven zkušený průvodce, který jim přiblíží historické památky města i novodobé zajímavosti a příjemným způsobem je provede celým dnem.
Na své si zde tedy přijdou opravdu všichni. Nečekejte na začátek školního roku a objednejte si svůj výlet už teď!