Jakmile se najíte, začnete hubnout

Nadváha je častým problémem v současné společnosti. Není to ale pouze estetické hledisko, kvůli kterému by se měl tento problém řešit. Nadváha nebo dokonce obezita s sebou přináší mnoho zdravotních komplikací a rizik.

černobílé foto – tři prostorově výraznější muži

  • Proč je tedy kolem nás stále tolik lidí s tímto problém?

    • Nemají vůli nebo potřebnou motivaci k tomu, aby svou váhu zredukovali.
    • Jakmile se řekne slovo „dieta“, většina z nás si pod tím představí neustálý pocit hladu a vysilování se někde v posilovně.

To je velký omyl, který vám snadno vyvrátí takzvaná keto dieta Prodietix. Tento způsob redukce váhy je založen na vhodně sestaveném jídelníčku. Tím, že se ze stravy vyloučí většina tuků i sacharidů, a naopak se zvýší příjem proteinů, nastaví se v těle stav, který se nazývá ketóza.

  • Tento název zní možná tak trochu tajemně, ale je to zcela přirozený stav, při kterém dochází k odbourávání tukových zásob.

štíhlá postava mladého muže
Ketolátky, které v ketóze vznikají, nahrazují totiž plnohodnotně sacharidy. Ty potřebujeme k doplnění energie. Z toho je tedy jasné, že při této dietě nedochází k známým stavům, které provází nervozita, únava nebo nezvládnutelné chutě na sladké. Klienti, kteří tento moderní a převratný způsob hubnutí vyzkoušeli tvrdí, že se naopak cítili velice dobře. Někteří přirovnávají svoje pocity až k euforickým stavům.

Žádné hodiny dřiny v posilovně

Příjemným zjištěním také je, že není nutné dietu doprovázet náročným cvičením. Vše za vás zvládne jídlo. Jen je nutné dodržovat striktně veškerá doporučení právě ohledně stravy.

  • I malý prohřešek by mohl zhatit vaši snahu.

O pestrost jídelníčku se nemusíte obávat. Kromě polévek, omáček, pečiva a dalších běžných jídel na vás čekají i lahodné dezerty. Těšit se můžete například i na palačinky.

  • Výsledky proteinové (neboli keto diety) poznáte už po několika málo dnech, kdy se číslo na osobní váze začne pohybovat směrem dolů.