Zahoďte veškeré starosti za hlavu

Těšíte se spolu se svým partnerem na dlouho očekávanou svatbu, kterou si chcete užít na maximum? Dost možná vám těšení znepříjemňují nepříjemné záležitostí, které musíte neustále řešit – shánění fotografa, vhodného místa, šatů a tak dále, zná to každá nastávající nevěsta. Uklidňující však je, že s tímto vším si můžete nechat pomoci. Dnes na trhu totiž působí mnohem svatební agentury, které se angažují v plánování těchto romantických a nezapomenutelných dní. Pokud tedy chcete mít jistotu, že vše se povede podle vašich představ, využití profesionálních služeb bude výbornou volbou.červená svatební kytice

S čím vším vám vlastně mohou odborníci poradit? Co za vás jsou schopni vyřídit? Agentura je schopná zajistit vám komplexní návrh celé svatby. Když říkáme komplexní, máme na mysli:

  • Objednání do salonů, kde si pořídíte ty nejkrásnější a nejlépe padnoucí šaty
  • Objednání na zkoušku účesu i líčení
  • Zajištění vhodné lokality, ve které se uskuteční váš velký den D
  • Vyřízení veškeré administrativy, se kterou si nebudete muset lámat starosti
  • Zajištění květinové výzdoby i osobitých dekorací
  • Návrh slavnostní tabule včetně celodenního cateringu, případné degustace
  • Zajištění celodenního programu, respektive kompletního harmonogramu

ženich s bílou ozdobou
Kolik vás to bude stát?
Ceník svatební agentury získáte ve většina případů pouze na vyžádání. Proč? Důvod je jednoduchý – každá událost je originál, tudíž se předem jen stěží odhaduje, jaké budou celkové náklady. Je tedy vhodné obrátit se na profesionály s konkrétním návrhem, na základě, které vám bude vypočítána alespoň předběžná cena. Je logické, že s rostoucími požadavky bude růst i cena, která bude však i přes to velmi výhodná a atraktivní, když vezmeme v potaz, kolik cenného času ušetříte. Rozhodně se nejedná o nějaké rapidní zvýšení celkových nákladů, toho se obávat nemusíte.