Americká hypotéka bez dokládání příjmů – je to vůbec reálné?

Občas se stane, že každému z nás by padla vhod pořádná finanční injekce, která by dokázala vyřešit naše sny, potřeby, ale třeba i finanční problémy.
Někdo touží po vlastním bydlení, někdo by se rád podíval do světa či začal podnikat a někdo by se rád zbavil dluhů a žil spokojeným životem. Ne každý však disponuje na svém bankovním účtu vysokou částkou, která by vyřešila vše potřebné.
peněženka s bankovkami
Proto není nic neobvyklé, že lidé sáhnou po možnosti vzít si úvěr, půjčku nebo hypotéku. Nejrychlejší cesta, jak přijít k penězům.
Nejoblíbenějším produktem jsou hypotéky, které poskytují bankovní i nebankovní společnosti. Je to především tím, že u této formy úvěru jde o mnohem vyšší částky, než třeba u úvěrů spotřebitelských a jde o produkt, který je vhodný především na bydlení.
Pokud byste však chtěli využít peníze i na něco jiného, než pořízení vlastního bydlení, tak můžete využít americkou hypotéku. V tomto případě nedokládáte účel využití peněz a můžete tak z těchto peněz financovat co jen chcete.
V každém případě je podmínkou ručení nemovitostí.
Potvrzení o příjmech nutnost či nikoliv?
U této formy úvěru se můžete setkat i s produktem, který se nazývá americká hypotéka bez dokládání příjmů.
kalkulačka a malá truhlice s bankovkami
Samozřejmě, že platí to, že peníze můžete využít na cokoliv, ale jak je to s tím potvrzováním příjmů?
Spousta klientů si pod tímto totiž představuje, že nemusí mít vůbec žádné příjmy nebo je není nutné přiložit k žádosti. Tento mýtus je potřebné vyvrátit, protože příjmy opravdu potřebné jsou. Žádná bankovní ani nebankovní společnost vám nedá úvěr na základě toho, že nemáte pravidelný přísun peněz.
Co se týká doložení výše příjmů, tak to platí pouze v případě, že jste podnikatel, firma nebo OSVČ a peníze lze využít pouze na podnikatelské účely nebo na případné vyplacení dluhů vůči úřadům a jiný institucím včetně exekucí.