Buďte podnikavá žena

Jsi žena, zatím pracuješ pod nějakým zaměstnavatelem, ale v hlavě se ti rodí plán, že bys chtěla konečně podnikat, být sama za sebe, moci si organizovat svůj čas dle svých aktivit, nebýt závislá na náladě svého nadřízeného? Nebo už pomalu rozjíždíš své podnikání a víš, že není nikdy na škodu být vidět více, dát o sobě vědět, případně získat nějaké finance do začátku podnikání?

Odpověděla-li jsi ano, pak pro tebe přinášíme dobré zprávy v článku. Od roku 2013 existuje u nás v republice projekt Ženy, s.r.o., který se snaží sdružovat ženy, které nejsou pasivní.
 
Momentálně na webových stránkách běží soutěž podnikavá žena, kde se představují ženy z celé republiky se svými sny, svým podnikatelským záměrem a snaží se zaujmout čtenáře svým příběhem. Vítězka, která vzejde z veřejného hlasování, získá počáteční odměnu 10 000 Kč.
 
Ale to není vše, co Ženy, s.r.o. nabízejí. Po vytvoření základního účtu se můžete přihlásit, že máte zájem testovat produkty. Vyplníte detailnější informace o sobě a můžete se těšit, že k vám do mailboxu dorazí informace, jaký produkt můžete ozkoušet. Za testování můžete získávat produkty zdarma. Přiznejme si, která z nás by nechtěla nějakou tu kvalitní kosmetiku, hezký hadřík domů.
 
Dále zde najdete soutěže různého zaměření, kterých se aktivně můžete účastnit, vést blog a za příspěvky dostávat body, které se dají proměnit za finanční odměnu.

V rubrice Hledá se žena můžete najít i zajímavé inzeráty na podnikavé ženy, které chtějí pomoci tomuto projektu a zároveň si udělat i reference ve svém podnikání – hledají se zde například fotografky, zpěvačky, ale i hodná paní recepční na nově otevírané pobočky Žena, s.r.o.
 
Co vám, ženám, tedy tento projekt nabízí:
•   možnost se ukázat a ozvat světu,
•   setkat se s podobně laděnými a podnikavými ženami,
•   získat produkty zdarma v testování,
•   zasoutěžitsi o finanční částky.