Důležité jsou barvy

Nejkrásnější na podzimu jsou bouřky, klesající teplota vzduchu, dlouhé a velkolepé západy slunce a samozřejmě barvy. Jaké odstíny jsou letošním hitem pro sezonu září – prosinec 2016? Pro letošní rok je to v každém případě různorodost, a to jak v odstínech, tak v barvách i samotných kouscích oblečení. Urban styl hovoří hlavně o jednoduchosti a schopnosti zapadnout do každodenního života pohodlně a svěže.

Co konkrétně nesmíme v šatníku postrádat?

·         Už druhým rokem se na vrcholu hitů pro podzim drží pončo, pravděpodobně pro svou jednoduchost a splývavost. Nebojte se doplnit svůj šatník o tento kousek!

·         Kabáty v tmavých modrých odstínech: petrolejová, tmavá tyrkysová, tmavá královská. Nebojte se metalických odstínů – připomínají pak havraní křídla a jejich lesk vás prostě dostane!

·         Velké a nápadné kabely dýňové barvy. Čím nápaditější, tím lepší! TIP! Nejlépe se hodí k béžovému kabátku a světlým kalhotám.

·          Lodičky barvy modré, ale ne ledajaké – královské modré! Postmoderní vzhled takovýchto lodiček upoutá pozornost a vy se díky tomu budete cítit výjimečná.

·         Klobouk v barvě marsala nebo maroon, to je jednoznačně hit!

·         Rukavice na sychravá rána a zimomřivé večery jsou tím pravým doplňkem – nejlépe v barvě burgundy!

·         Delší kabátky v pudrově růžové nebo starorůžové barvě – budete vypadat elegantně, jako byste přišla do práce z jiného světa!

Stylová móda zažene všechny chmury

Všichni víme, jaké nálady se pojí s podzimem a jak těžké je mnohdy odolat teplu postele a vydat se do práce či do školy, ale povinnosti volají a my musíme vstát a opustit teplo domova, což zvyšuje šance na ponurou náladu až depresi. Ale ta správná móda právě pro vás vám může dopomoci k tomu, abyste se cítila svěže, vesele a hlavně stylově! Nezapomeňte, že se v outfitu musíte cítit v prvé řadě pohodlně, to je podstata Urban stylu.