Móda pro nejmenší

Je samozřejmé, že v první řadě si každá maminka přeje, aby její děťátko bylo zdravé. Hned potom ví, že bude tím nejkrásnějším děťátkem na světě, děťátkem, které zaplní celý její život. A tak ještě před jeho příchodem, hlavně, jde-li o potomka prvního zběsile nakupuje mini oblečení jako o závod, hlavně v těch nejmenších velikostech. Ale naši potomci si udělají, co chtějí a narodí se větší, než jsme čekaly, proto mu ty nádherné oblečky ve velikosti 52 budou malé a my mu je neoblečeme ani jednou.

šatičky na šňůře

Pokud mohu všem nastávajícím maminkám poradit, nejmenších velikostí si příliš moc nepořizujte, dětičky z nich velmi rychle vyrostou a my jim je oblékneme jednou, nebo dvakrát. Nejvhodnější velikostí, ve které nakupovat oblečky je velikost 62 a výše. Co bude moc velké, do toho rychle děťátko doroste. A jak se začne pohybovat, bude mít opravdu velkou spotřebu oblečení. Pro příležitost focení je jasné, že chceme něco extra, něco nádherného a tak našemu chlapečkovi pořídíme napodobeninu pánského obleku i s botičkami a děvčátku zase princeznovské šaty, které budou samý volánek a holčička v něm bude jako cukrový bonbonek. Pozor, takové oblečení je vhodné pouze na chvíli pro to dané focení. Proč?
bílé dupačky
Protože je z materiálů, které nejsou pro maličké děti příliš vhodné, volte pro běžné příležitosti raději bavlnu, v létě len a jiné látky vhodné pro takto malé ležící miminka i miminka, které se chtějí pohybovat. Oblečení by našemu maličkému nemělo překážet v pohybu, nemělo by být příliš těsné a v létě by mělo dobře sát pot. V zimě musí děťátku poskytnout dostatečný komfort tepla i možnosti se pohybovat. Volte s rozumem, ne každé děťátko snese umělé látky, i když mohou vypadat na pohled lépe, mohou našemu děťátku uškodit a způsobit nepěknou svědivou vyrážku.

Na štěstí na trhu je mnoho kvalitního a hezkého oblečení z vhodných látek pro maličké děti.