Nejlepší závodní online hry

Trackmania Nations Forever
Celá tato hra je založena na online hraní a je zcela zdarma. Budete tu řídit různé formule. Trackmania ale není v žádném případě simulátorem. Na tratích se nachází různé skokánky a zrychlovače, takže se nemusíte starat o nějaké vylepšování vašeho vozu. Prostě si jen užíváte zábavu.
Ve hře je také obsažen mód pro jednoho hráče, obsahující spoustu map, ke kterým dostanete přístup výhrou medajlí v předchozích mapách. Dle mého názoru je tato hra jednou z nejzdařilejších závodních her všech dob.
model Ferrari
Need for Speed World
Série Need for Speed je jednou z nejstarších a nejoblíbenějších závodních sérií všech dob. Tato hra je masivní multiplayerovou online hrou. Byla spuštěna v roce 2010 firmou Electronic Arts (EA Games). Hra se může chlubit skvělou grafikou, velkým výběrem vozů a spoustou zábavy.
Kromě multiplayeru si můžete zahrát i hru pro jednoho hráče.
Asphalt 4: Airborne
Původně byla tato hra vydána jen pro tablety a chytré telefony. V těchto dnech si ji můžete zahrát i na Windows 8.
Asphalt 4 je zábavnou arkádou podobnou dříve zmíněné Trackmania Nations Forever. Na tratích se nachází různé skoky. K řízení tu máte 47 vozů. Tato hra je kompletně zdarma.
sportovní automobil¨
Racer
Racer je realistický simulátor jízdy autem. Hra není pro ty, co hledají rychlou zábavu. Auta tu mají skoro stejné vlastnosti jako v reálném světě a řídit je chce trochu cviku. Racer používají i výrobci automobilů a závodní týmy. Pokud máte volant a pedály, využijte je. Simulátor se tak stane mnohem zábavnějším.
Driving Speed 2
Stejně jako Racer je tato hra velice realistická, ale podle mého názoru je mnohem zábavnější. Pokud budete bourat, vaše auto bude mít viditelné poškození.
Co se týče multiplayeru, budete muset sami zakládat hry a také budete muset ostatním dát vaší IP adresu, aby mohli hrát.