Snadné navýšení pH

Trápí vás skutečnost, že vaše bazénová voda není dokonalá? První, co byste měli zkontrolovat je to, jaká je její hladina pH. Pokud zjistíte, že příliš nízká, není jiného řešení než to, abyste ji včas navýšili. Budete k tomu ovšem potřebovat správný přípravek pH plus https://www.chlorito.cz/ph-plus, který vám s ustálením jeho hladiny pomůže účinně a během chviličky.

bazénové schůdky v bazénu

Je nutné pořád sledovat to, jakou má hodnotu

Abyste předešli zbytečnému hledání příčin, ohledně vaší nevzhledné bazénové vody, musíte vaši pozornost zaměřit na pravidelné sledování hladiny pH.
Z praxe totiž vyplývá, že pokud se stav vody viditelně zhorší, na svědomí to má právě špatná hladina pH, kterou je potřeba okamžitě upravit.
K jeho posouzení hodnot vám pomůže pomocník, jakým je tester. Je dobré ho mít vždy ve vaší výbavě bazénového příslušenství a pořád sledovat to, jestli ho není potřeba upravit. Na navýšení jeho hodnot použijte kapalný nebo granulovaný přípravek pH plus, který nalezete v sortimentu chemických přípravků. Pokud ho naopak potřebujete snížit, obraťte se na kategorii přípravků pH mínus.fotografie dívky v bazénu

Léto u vašeho bazénu bude nezapomenutelné

Chtěli byste věnovat větší pozornost tomu, že si léto u vody z pohodlí domova užijete bez komplikací? Samozřejmě, že toho můžete dosáhnout a předem se vyhnout nepříjemnostem, které mají na svědomí špinavou a od pohledu nevzhlednou vodu.
Udělejte si jednou týdně čas na to, abyste zkontrolovali pomocí testeru to, jaké pH se v ní vyskytuje.Jedná se pouze o pár minut vašeho času a nutno říct, že díky nim můžete předejít problémům, které vás tolik trápí.

Vždy v rovnováze

Doporučená hladina, kterou byste měli mít i ve vaší vodě je 6,8-7,5. Pokud dodržíte toto rozmezí, vaše voda bude kvalitní a chemie, kterou používáte, bude mít prostor k tomu, aby fungovala správně.
Výrazná změna pH, která se neshoduje s optimální hladinou – narušuje účinek chemických přípravků a následně znehodnocuje stav vody. Upravujte ho tedy dle potřeby správně a vždy v dostatečném předstihu.