Vše začíná na internetu

Jste podnikatel? Firma? Chcete si založit vlastní stránky? Jste zákonodárná instituce, obec, školka, nebo jen chcete světu ukázat zajímavé informace? Máte vlastní eshop? Jenomže na Vaše stránky nikdo nechodí? Mizivá návštěvnost je bohužel častou vizitkou a to i u nových, krásných a poctivých stránek, na kterých klienti rozhodně mají co nabídnout. Ale proč tomu tak je? Protože i svět internetu funguje na jistých pravidlech, takže se na to pojďme podívat.

obrazovka se stránkami my blog.jpg

Jen tři písmena

Analýza SEO, SEO analýza právě tyto názvy značí optimalizaci stránek pro internetové vyhledávače. Co to znamená? V praxi se jedná o to, že pokud nebudete mít internetové stránky správně nastavené, pak budou ve vyhledávačích, jako je Google, Seznam, a mnohé další, například až na stopadesáté stránce po zadání klíčového slova. A právě z těchto důvodu existuje takzvané SEO neboli optimalizace Vašich stránek pro tyto vyhledávače, jakmile se zadá klíčové slovo. S těmi samozřejmě také pomůžeme.
Takže hezky od začátku. Na stánky se musí podívat profesionální a zkušený odborník. Jakmile bude vše v pořádku, může se pokračovat dále. Musí se najít ta správná klíčová slova, aby Vaše stránky po zadání podobného slova šly najít. To znamená, aby byly vidět na internetu. Ano, stránky tam sice jsou, ale pokud nejsou někde v popředí po zadání klíčového slova, pak je celé snažení zbytečné a můžete mít sebehezčí a sebelepší stránky, ale jakmile nejsou „vidět“, pak máte mizivou návštěvnost. A to se snažíme změnit.

modré pozadí, ruce drží mobilní telefon na šířku.jpg

  • Základem úspěchu je analýza. Podíváme se na Vaše stránky z hlediska technického rázu. Zkontrolujeme, zdali je všechno v pořádku a nastavené tak, jak má být, aby to mohlo fungovat. Dalším krokem je obsahová stránka. Musí vypovídat a být zajímavá. Pokud i tam bude vše v pořádku, můžeme přejít k dalším krokům.
  • Základem k úspěchu je začít jednat. Jakmile uděláte tento první krok, můžete se těšit na další a další, až najednou zjistíte, že je to daleko lepší a že už Vaše stránky konečně někdo „vidí“.